Γενικό Λύκειο Αλμυρού – Βάσεις και ονόματα







Δημοσιεύουμε ρεπορτάζ με τα αποτελέσματα των αποφοίτων του Γενικού Λυκείου Αλμυρού. Ονόματα και σχολές. Συγχαρητήρια!

 

Επιτυχόντες επιλλογής Γενικού Λυκείου 2016 – νέο σύστημα

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΑΛΕΞΙΑ  -ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ  ΠΗΝΕΛΟΠΗ  -ΘΩΜΑΣ-  ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -ΘΩΜΑΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΒΑΖΟΥΡΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  -ΓΕΩΡΓΙΟΣ-  ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΒΑΖΟΥΡΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  -ΧΡΗΣΤΟΣ-  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΒΑΛΑΜΟΥΤΗ  ΑΡΕΤΗ  -ΧΡΗΣΤΟΣ-  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΒΑΛΟΥΞΗ  ΜΑΡΙΑ  -ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ-  ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  -ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-  ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  -ΧΡΗΣΤΟΣ-  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  -ΙΩΑΝΝΗΣ-  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΡΑΨΙΔΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  -ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  -ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΟΓΡΑΝΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ  -ΑΝΤΩΝΙΟΣ-  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΖΕΡΒΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΖΕΡΒΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  -ΕΠΑΜΕΙΝΩΝ-  ΔΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΗΛΙΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ  -ΗΛΙΑΣ-  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ  ΒΑΡΒΑΡΑ  -ΓΕΩΡΓΙΟΣ-  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  -ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΛΤΣΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  -ΧΡΗΣΤΟΣ-  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΑΛΤΣΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΕΛΕΝΗ  -ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΕΚΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ  -ΝΙΚΟΛΑΟΣ-  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΕΡΑΜΙΔΑ  ΕΙΡΗΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  -ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-  ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΚΕΦΑΛΙΓΙΑ  ΕΛΤΙΟΝ  -AΔΟΥΡΙΜ-  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΚΟΛΟΒΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  -ΣΠΥΡΙΔΩΝ-  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ  ΑΝΤΡΕΕΑ  -ΒΑΣΙΛΕ-  ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗ  ΕΥΤΥΧΙΑ  -ΓΕΩΡΓΙΟΣ-  ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ  -ΓΕΩΡΓΙΟΣ-  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΚΡΑΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΛΕΜΟΥΣΙΑ  ΑΙΜΙΛΙΑ  -ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΑΓΓΑ  ΞΕΝΙΑ  -ΚΥΡΙΑΚΟΣ-  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΝΤΑ  ΣΩΤΗΡΙΑ  -ΓΕΩΡΓΙΟΣ-  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  -ΓΕΩΡΓΙΟΣ-  ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΜΙΧΑΗΛ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  -ΙΩΑΝΝΗΣ-  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΟΡΤΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  -ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΟΡΦΗΣ  ΔΟΞΑΚΗΣ  -ΠΕΤΡΟΣ-  ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ

ΜΟΣΧΟΥ  ΜΑΡΙΑ  -ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

ΜΠΑΝΙΤΣΚΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  -ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗ  ΕΛΕΝΗ  -ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΜΠΑΤΣΑΒΑΝΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  -ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ- ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΠΑΤΣΚΙΝΗ  ΑΝΝΑ  -ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΕΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ  -ΔΙΟΜΗΔΗΣ-  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΠΙΝΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  -ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-  ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΜΠΟΥΣΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  -ΒΑΣΙΛ-  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΠΟΥΣΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ  -ΔΗΜΗΤΡΑΚ-  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΟΥΣΗ  ΜΑΡΙΝΑ  -ΝΙΚΟΛΑ-  ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΕΣΤΟΡΑ  ΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  -ΝΙΚΟΛΑΟΣ-  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΤΟΥΡΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  -ΧΡΗΣΤΟΣ-  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΝΗ  ΘΕΟΔΩΡΑ  -ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΞΥΔΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ  -ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-  ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΠΑΛΙΑ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  -ΑΝΤΩΝΙΟΣ-  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  -ΣΤΕΡΓΙΟΣ- ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  -ΣΤΕΡΓΙΟΣ-  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΡΑΤΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΡΑΤΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΡΑΠΤΗ  ΑΡΕΤΗ  -ΗΛΙΑΣ-  ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΡΑΧΜΑΝΙΔΗ  ΟΥΡΑΝΙΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  -ΙΩΑΝΝΗΣ-  ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΕΝΓΚΙΕΡΓΚΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  -ΚΩΣΤΑΝΤΙΝ-  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΤΑΜΟΥΛΗ  ΕΛΕΝΗ  -ΝΙΚΟΛΑΟΣ-  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  -ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΑΚΤΙΚΟΥ  ΜΑΡΙΑ  -ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-  ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΟΜΑΡΑΣ  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  -ΙΩΑΝΝΗΣ-  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΤΟΣΟΥΔΗ  ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  -ΑΝΤΩΝΙΟΣ-  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΣΑΝΤΟΥΡΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  -ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-  ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΣΕΚΑ  ΠΕΛΑΓΙΑ  -ΓΕΩΡΓΙΟΣ-  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΣΙΑΚΜΑ  ΕΥΜΟΡΦΙΑ  -ΧΡΗΣΤΟΣ-  ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΤΣΙΛΟΧΡΗΣΤΟΥ  ΕΥΘΥΜΙΑ  -ΝΙΚΟΛΑΟΣ-  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΝΙΚΑ  ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ  -ΝΙΚΟΛΑΟΣ-  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΤΣΙΠΗ  ΙΩΑΝΝΑ  -ΑΧΙΛΛΕΑ-  ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)

ΤΣΙΡΙΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  ΓΡΑΜΜΑΤΙΝΑ  -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-  ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΧΟΡΤΑΡΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΦΡΑΙΜ  -ΜΙΧΑΗΛΗ- ΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

 

Επιτυχόντες επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ ομάδας Β 2016 παλαιό σύστημα

ΜΑΜΟΥΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-  ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΜΠΑΡΔΑ  ΜΑΡΙΑ –ΣΟΦΟΚΛΗΣ-  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)

ΠΟΖΑΠΑΛΙΔΗΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ –ΘΕΟΔΩΡΟΣ  -ΗΡΑΚΛΗΣ-  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

 

Επιτυχόντες επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ ομάδας Β 2016 10% απόφοιτοι 2015

ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ  ΗΛΙΑΣ  -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  -ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  -ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΖΕΡΒΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΙΩΑΝΝΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  -ΑΝΤΩΝΙΟΣ-  ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗ  ΕΛΕΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  -ΧΡΗΣΤΟΣ-  ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΣΙΟΥΡΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  -ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  -ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ  ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-  ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  -ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-  ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΑΚΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-  ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΜΑΝΟΗΛΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ  -ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ-  ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΚΑΚΟΥ  ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ  -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-  ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

Επιτυχόντες επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ ομάδας Β 10% απόφοιτοι 2014

ΚΩΤΟΥΛΑ  ΒΑΡΒΑΡΑ  -ΛΕΩΝΙΔΑΣ-  ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)

ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΣ  ΘΩΜΑΣ  -ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

 

 

 

 

 

 

aa

 

aaaaaaa

aaaaa

A2A3A4

 

 





Παρακαλούμε κοινοποιήστε το λινκ.