Η κλήρωση των αγώνων του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής – ΓΣΑ με Αναγέννηση Καρδίτσας στην πρεμιέρα | Λαός Του Αλμυρού full screen background image

Η κλήρωση των αγώνων του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής – ΓΣΑ με Αναγέννηση Καρδίτσας στην πρεμιέρα

Σύστημα Φιλτραρίσματος Νερού Πλυντήριο Στεγνωτήριο 1400 στροφών



Την Τετάρτη 12.09.2018 στις 15:00 στις εγκαταστάσεις της Ε.Π.Ο. στο Πάρκο Γουδή έγινε η κλήρωση για το πρόγραμμα αγώνων του Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας. Επίσης, η ημερομηνία έναρξης του εν λόγω πρωταθλήματος μετατίθεται από τις 23 στις 30 Σεπτεμβρίου 2018.

Την έκτη αγωνιστική στις 4 Νοεμβρίου το μεγάλο ντέρμπι Νίκη Β.-Ολυμπιακός Β.

Αναλυτικά ο πρώτος γύρος (στο β’ γύρο οι γηπεδούχοι αντίστροφα):

1η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Α.Ο. Στυλίς

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός

Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς

Γ.Σ. Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Β.

Αστέρας Ιτέα ς- Α.Σ. Μετέωρα

2η αγωνιστική

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Α.Ο. Σελλάνων

Α.Ο. Στυλίς – Νίκη Βόλου

Φωκικός – Γ.Σ. Αλμυρού

Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός – Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Β. – Α.Σ. Μετέωρα

3η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Νίκη Βόλου

Γ.Σ. Αλμυρού – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο. Στυλίς

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς

Α.Σ. Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Β. – Πιερικός

4η αγωνιστική

Γ.Σ. Αλμυρού – Α.Ο. Σελλάνων

Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Α.Ο. Στυλίς – Αστέρας Ιτέας

Φωκικός – Α.Σ. Μετέωρα

Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Β.

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

5η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Γ.Σ. Αλμυρού

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου

Α.Σ. Μετέωρα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός Β. – Α.Ο. Στυλίς

Πιερικός – Φωκικός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

6η αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Α.Ο. Σελλάνων

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας

Γ.Σ. Αλμυρού – Α.Σ. Μετέωρα

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Β.

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός

Α.Ο. Στυλίς – Αναγέννηση Καρδίτσας

Φωκικός – Θησέας Αγριάς

7η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας

Α.Σ. Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ολυμπιακός Β. – Απόλλων Μακρυχωρίου

Πιερικός – Γ.Σ. Αλμυρού

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Φωκικός – Α.Ο. Στυλίς

8η αγωνιστική

Α.Σ. Μετέωρα – Α.Ο. Σελλάνων

Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Β.

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

Γ.Σ. Αλμυρού – Θησέας Αγριάς

Νίκη Βόλου – Φωκικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Α.Ο. Στυλίς

9η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Ολυμπιακός Β.

Πιερικός – Α.Σ. Μετέωρα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας

Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου

Α.Ο. Στυλίς – Γ.Σ. Αλμυρού

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η αγωνιστική

Πιερικός – Α.Ο. Σελλάνων

Ολυμπιακός Β. – Αναγέννηση Καρδίτσας

Α.Σ. Μετέωρα – Θησέας Αγριάς

Αστέρας Ιτέας – Φωκικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Α.Ο. Στυλίς

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Γ.Σ. Αλμυρού – Νίκη Βόλου

11η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

Θησέας Αγριάς – Πιερικός

Φωκικός – Ολυμπιακός Β.

Α.Ο. Στυλίς – Α.Σ. Μετέωρα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας

Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Απόλλων Μακρυχωρίου – Γ.Σ. Αλμυρού

12η αγωνιστική

Θησέας Αγριάς – Α.Ο. Σελλάνων

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός

Πιερικός – Α.Ο. Στυλίς

Ολυμπιακός Β. – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Α.Σ. Μετέωρα – Νίκη Βόλου

Αστέρας Ιτέας – Γ.Σ. Αλμυρού

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου

13η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Φωκικός

Α.Ο. Στυλίς – Θησέας Αγριάς

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου – Πιερικός

Γ.Σ. Αλμυρού – Ολυμπιακός Β.

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Σ. Μετέωρα

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης.








Αφήστε μια απάντηση