Η σταυροδοσία των Κοινοτικών Συμβούλων στο Δήμο Αλμυρού – Τα πιθανά Κοινοτικά Συμβούλια | Λαός Του Αλμυρού full screen background image

Η σταυροδοσία των Κοινοτικών Συμβούλων στο Δήμο Αλμυρού – Τα πιθανά Κοινοτικά Συμβούλια







Μετά το πέρας των αυτοδιοικητικών εκλογών και την εκλογή Δημάρχου, οι τοπικές κοινότητες του δήμου Αλμυρού, βρίσκονται σε αναμονή για την επίσημη ανακοίνωση των κοινοτικών συμβουλίων.

Στις Δημοτικές Κοινότητες Αλμυρού και Ευξεινούπολης εκλέγεται 7μελές συμβούλιο, καθώς ο πληθυσμός τους ξεπερνά τους 2.000 κατοίκους. Στις υπόλοιπες τοπικές κοινότητες εκλέγεται 5μελές συμβούλιο, ενώ στις κοινότητες κάτω των 300 κατοίκων, εκλέγεται ένας μεμονωμένος εκπρόσωπος.

Δημοσιεύουμε αναλυτικά τους πιθανούς σχηματισμούς των τοπικών συμβουλίων στα χωριά του Δήμου Αλμυρού.

Δημοτική Κοινότητα Αλμυρού

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία 1.940
Δημοτική Πρωτοβουλία 1.544
Ζωή_αλλάζουμε 830
Λαϊκή Συσπείρωση 437

Στο 7μελές συμβούλιο πιθανώς εκλέγονται τρεις υποψήφιοι του συνδυασμού Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία, δύο υποψήφιοι της Δημοτικής Πρωτοβουλίας, ένας υποψήφιος του συνδυασμού ζωή_αλλάζουμε και ένας υποψήφιος τη Λαϊκής Συσπείρωσης Αλμυρού.

Δημοτική Κοινότητα Ευξεινούπολης

Ανεξάρτητη Κίνηση Ευξεινούπολης 666
Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία 651
Λαϊκή Συσπείρωση 36

Στο 7μελές συμβούλιο κατανέμονται 4 έδρες στην Ανεξάρτητη Κίνηση Ευξεινούπολης και 3 έδρες στο συνδυασμό Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία. Συγκεκριμένα εκλέγονται οι: Ανεξάρτητη Κίνηση Ευξεινούπολης

 

Τοπική Κοινότητα Αγίων Θεοδώρων

Συνεργασία 211

Εκλέγονται οι πρώτοι πέντε υποψήφιοι του ψηφοδελτίου του συνδυασμού Συνεργασία.

Τοπική Κοινότητα Αμαλιάπολης

Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη ζωή στη Μιτζέλα 295
Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού 42

Σύμφωνα με πρώτες πληροφορίες είναι πιθανό οι πέντε έδρες να κατανεμηθούν στους πέντε πρώτους υποψηφίους του συνδυασμού Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη Μιτζέλα.

Τοπική Κοινότητα Βρύναινας

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία 157
Συνεργασία Δημιουργία 151

Τρεις έδρες αναμένεται να κατανεμηθούν στο συνδυασμό Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία και δύο έδρες στο συνδυασμό Συνεργασία Δημιουργία.

Τοπική Κοινότητα Ανάβρας

Ανάβρα Νέα Αρχή 247
Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία 245

Στην τοπική κοινότητα Ανάβρας 3 έδρες καταλαμβάνει ο συνδυασμός Ανάβρα Νέα Αρχή και δυο έδρες

Τοπική Κοινότητα Αχιλλείου

Αχίλλειο Δυναμικά Μπροστά 244
Ανεξάρτητο Κίνημα Αχιλλείου 225
Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού 70

Στο Αχίλλειο δυο έδρες κατανέμονται στο συνδυασμό Αχίλλειο Δυναμικά Μπροστά, δύο έδρες στο Ανεξάρτητο Κίνημα Αχιλλείου και μια έδρα στη Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού.

Τοπική Κοινότητα Κροκίου

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία 190
Ανεξάρτητη Κίνηση Κροκίου 160

Τρεις έδρες κατανέμονται στο συνδυασμό Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία και δυο έδρες στην Ανεξάρτητη κίνηση Κροκίου.

 

Τοπική Κοινότητα Πλατάνου

Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία Πλατάνου 299

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία 236

Τρεις έδρες βάσει πλειοψηφίας αναμένεται να κατανεμηθούν στην Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία Πλατάνου και δυο έδρες στο συνδυασμό Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία.

 

Τοπικοί Κοινότητα Πτελεού

Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού 961
Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού 52

Στον Πτελεό και οι πέντε έδρες του Τοπικού Συμβουλίου κατανέμονται στην Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού και εκλέγονται οι:

Τοπική Κοινότητα Σούρπης

Ανεξάρτητοι Δημότες Κοινότητας Σούρπης  665
Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία 298
Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού 85

Τρεις έδρες κατανέμονται στου Ανεξάρτητους Δημότες Κοινότητας Σούρπης και δυο έδρες στο συνδυασμό Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία.

Στις τοπικές κοινότητες πληθυσμού κάτω των 300 κατοίκων εκλέγονται:

Άγιος Ιωάννης: Χουλιαράς Ευάγγελος (37)

Αγία Τριάδα: Κωνσταντίνου Γρηγόριος (126)

Ανθοτόπου: Μπουχώρης Γεώργιος (80)

Δρυμώνας: Πανταζής Πανταζής (98)

Κοκκωτοί: Μαλλιαρός Ευάγγελος (86)

Κωφοί: Τσαντήλας Ιωάννης (61)

Φυλάκη: Πλακίδας Ηλίας (65)

Ακολουθεί αναλυτικά η σταυροδοσία των υποψηφίων στις Τοπικές Κοινότητες του Δήμου Αλμυρού

Δημοτική Κοινότητα Αλμυρού

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία: 1940

ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 621
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 542
ΑΜΔΑΡΗ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 478
ΠΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 245
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 192
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 180
ΣΙΟΥΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 176
ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 158
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 79
ΦΛΩΡΟΥΣ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΝΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 65

 

Δημοτική Πρωτοβουλία: 1544

ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου 579
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου 551
ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου 385
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου 197
ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ 163
ΜΙΝΤΖΕΛΑ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου 118
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου 78
ΤΣΑΤΣΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του Παντελή 74

 

Ζωή_αλλάζουμε: 830

ΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου 225
ΕΚΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛ του Σταύρου 224
ΓΙΑΝΝΙΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του Σπυρίδωνος 168
ΛΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Σπυρίδωνος 127
ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου 103
ΚΑΤΟΥΝΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου 85
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου 61
ΚΥΡΚΟΥ-ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου 57

 

Λαϊκή Συσπείρωση: 437

ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 195
ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 120
ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΑΣΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 90
ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42
ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21
ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ-ΚΑΡΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 17
ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 13

Δημοτική Κοινότητα Ευξεινούπολης

Ανεξάρτητη Κίνηση Ευξεινούπολης: 666

ΤΕΦΟΓΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Γεωργίου 443
ΠΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεόφιλου 131
ΑΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ (ΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Ευαγγέλου 108
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου 94
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αθανασίου 68
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ-ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη 66
ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου 60
ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη 57
ΣΑΡΡΗ-ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου 45
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου 38
ΖΟΥΚΑ-ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου 15

 

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία: 651

ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 271
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 175
ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 126
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 109
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΛΕΠΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΙΟΥ 85
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 79
ΚΛΕΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ 62
ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 46
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40
ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΚΑΛΛΕ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18

 

Λαϊκή Συσπείρωση: 36

ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 10
ΜΑΜΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 7
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 6
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 4
ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2

 

Τοπική Κοινότητα Κροκίου

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία: 190

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 112
ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 78
ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 47
ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 18

 

Ανεξάρτητη Κίνηση Κροκίου: 160

ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου 91
ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 59
ΛΑΨΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεργίου 48
ΠΙΠΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη 48
ΚΑΚΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη 9
ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΝΙΚΗ του Θεοδώρου 9
ΠΑΛΑΣΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Αριστείδη 3
FERARU MIOARA του Ilie 1

 

Τοπική Κοινότητα Πλατάνου

Ανεξάρτητη Πρωτοβουλία Πλατάνου: 299

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου 231
ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 94
ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Μαργαρίτη 93
ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του Περικλή 40
ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου 33

 

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία

ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 156
ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 87
ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 68
ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 47
ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16

 

Τοπική Κοινότητα Ανάβρας

Ανάβρα Νέα Αρχή: 247

ΚΕΛΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 126
ΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου 91
ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου 68
ΤΣΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Σεραφείμ 47
ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου 44
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σωτηρίου 34
ΠΑΡΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του Αντωνίου 17
ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου 14

 

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία: 245

ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 207
ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 51
ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 49
ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46
ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 27
ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 21
ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΥΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

 

Τοπική Κοινότητα Αγίων Θεοδώρων

Συνεργασία: 211

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 164
ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου 51
ΦΥΣΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου 44
ΖΟΥΠΗ-ΣΤΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννου 34
ΣΑΒΕΛΙΔΗ-ΒΑΛΩΜΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Σωκράτη 26
ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου 11

 

Τοπική Κοινότητα Αχιλλείου

Αχίλλειο Δυναμικά Μπροστά: 244

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου 149
ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 92
ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου 44
ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου 39
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ιωάννη 38
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Ευαγγέλου 33
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου 15
ΛΟΥΖΗ ΝΤΙΑΝΕΛΑ του Νικολάκη 9

Ανεξάρτητο Κίνημα Αχιλλείου: 225

ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανάργυρου 149
ΔΡΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου 95
ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου 81
ΚΟΥΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αναστασίου 50
ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΑΝΗ του Δημητρίου 26
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΘΕΩΝΗ του Γεωργίου 7

 

Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 58
ΤΣΟΓΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20
ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 18
ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4

 

Τοπική Κοινότητα Πτελεού

Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού: 960

ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία 364
ΜΑΚΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστείδη 305
ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου 252
ΚΑΛΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου 225
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη 135
ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Κωνσταντίνου 125
ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Δημητρίου 108
ΣΤΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου 43

 

Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32
ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 29
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 4
ΜΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

 

Τοπική Κοινότητα Σούρπης

Ανεξάρτητοι Δημότες Σούρπης: 665

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 412
ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 182
ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 119
ΣΩΜΟΥ–ΦΙΛΟΘΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 108
ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 71
ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 46
ΓΙΟΒΑΝΟΥ-ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 42

 

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία: 298

ΚΟΥΤΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 173
ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 171
ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 60
ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΞΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 31
ΠΛΑΪΝΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30
ΓΙΑΝΝΑΚΕΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12

 

Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού

ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 51
ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 28
ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 22
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 13
ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 9
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
ΓΕΛΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6

 

Τοπική Κοινότητα Αμαλιάπολης

Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη ζωή στη Μιτζέλα: 295

ΞΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου 137
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Μιχαήλ 112
ΚΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου 93
ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου 57
ΤΗΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Σπυρίδωνα 57
ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ ΛΕΠΟΤΙΝΑ του Μπράνκο 33
ΚΑΡΡΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΑΘΗΝΑ του Σοφοκλή 21

 

Λαϊκή Συσπείρωση Αλμυρού: 42

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 21
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΝΡΙΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
ΝΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ 9
ΣΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 7

 

Τοπική Κοινότητα Βρύναινας

Αλμυρός Ευθύνη και Δημιουργία: 157

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 111
ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 57
ΣΑΜΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 40
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 38
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

 

Συνεργασία Δημιουργία: 151

ΜΕΛΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου 125
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδων 43
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου 40
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου 15
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Μιχαήλ 12

 

Τοπική Κοινότητα Ανθοτόπου

ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου 80
ΚΕΚΟΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου 59
ΘΕΟΔΩΡΟΥ Αντώνιος του Δημητρίου 50
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λεωνίδας του Ιωάννη 36

 

Τοπική Κοινότητα Κοκκωτών

ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ Ευάγγελος του Γεωργίου 86
ΣΙΑΝΟΣ Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου 69
ΣΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Αθανασίου 57

 

Τοπική Κοινότητα Κωφών

ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Ιωάννης του Γεωργίου 59
ΜΑΜΟΥΡΑΣ Ανδρέας του Αποστόλου 55
ΒΑΡΣΟΣ Κωνσταντίνος του Στεργίου 32
ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ Σταύρος του Κωνσταντίνου 10

 

Τοπική Κοινότητα Φυλάκης

ΠΛΑΚΙΔΑΣ Ηλίας του Δημητρίου 65
ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου 60
ΝΤΙΝΟΥ Χριστίνα του Ελευθερίου 19
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννου 8

 

Τοπική Κοινότητα Αγίας Τριάδος

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γρηγόριος του Θεμιστοκλή 126
ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου 56

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννη

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου 37

 

Τοπική Κοινότητα Δρυμώνος

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Πανταζής του Κωνσταντίνου 98
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου 53
ΤΣΙΠΕΡΛΗΣ Κωνσταντίνος του Αποστόλου 41

 








Αφήστε μια απάντηση