Δήμητρα-Γ’ Εθνική: Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του 3ου ομίλου





Πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής και η ομάδα της Ευξεινούπολης κάνει πρεμιέρα στον νομό Λάρισας με αντίπαλο τον Αετό Μακρυχωρίου.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα

1η αγωνιστική

Ν. Αρτάκη-Ηρακλής Λάρισας

Ελασσόνα-ΠΟ Φήκης

Ατρόμητος Παλαμά-Ύπατο

Θησέας Αγριάς-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου

Αταλάντη-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αετός Μακρυχωρίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης

2η αγωνιστική

Ελασσόνα-Ν. Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητος Παλαμά

ΠΟ Φήκης-Θησέας Αγριάς

Ύπατο-Αταλάντη

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου-Αετός Μακρυχωρίου

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αμβρυσσέας Διστόμου

3η αγωνιστική

Ν. Αρτάκη-Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς-Ελασσόνα

Αταλάντη-Ηρακλής Λάρισας

Αετός Μακρυχωρίου-ΠΟ Φήκης

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ύπατο

Αμβρυσσέας Διστόμου-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου

4η αγωνιστική

Θησέας Αγριάς-Ν. Αρτάκη

Ατρόμητος Παλαμά-Αταλάντη

Ελασσόνα-Αετός Μακρυχωρίου

Ηρακλής Λάρισας-Δήμητρα Ευξεινούπολης

ΠΟ Φήκης-Αμβρυσσέας Διστόμου

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου-Ύπατο

5η αγωνιστική

Ν. Αρτάκη-Αταλάντη

Αετός Μακρυχωρίου-Θησέας Αγριάς

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ατρόμητος Παλαμά

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ελασσόνα

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας

Ύπατο-ΠΟ Φήκης

6η αγωνιστική

Αετός Μακρυχωρίου-Ν. Αρτάκη

Αταλάντη-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ατρόμητος Παλαμά-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου

Ελασσόνα-Ύπατο

Ηρακλής Λάρισας-ΠΟ Φήκης

7η αγωνιστική

Ν. Αρτάκη-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου-Αταλάντη

Ύπατο-Θησέας Αγριάς

ΠΟ Φήκης-Ατρόμητος Παλαμά

Ηρακλής Λάρισας-Ελασσόνα

8η αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ν. Αρτάκη

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου

Αετός Μακρυχωρίου-Ύπατο

Αταλάντη-ΠΟ Φήκης

Θησέας Αγριάς-Ηρακλής Λάρισας

Ατρόμητος Παλαμά-Ελασσόνα

9η αγωνιστική

Ν. Αρτάκη-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου

Ύπατο-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΠΟ Φήκης-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ηρακλής Λάρισας-Αετός Μακρυχωρίου

Ελασσόνα-Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά-Θησέας Αγριάς

10η αγωνιστική

Ύπατο-Ν. Αρτάκη

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου-ΠΟ Φήκης

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ηρακλής Λάρισας

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ελασσόνα

Αετός Μακρυχωρίου-Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη-Θησέας Αγριάς

11η αγωνιστική

ΠΟ Φήκης-Ν. Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας-Ύπατο

Ελασσόνα-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου

Ατρόμητος Παλαμά-Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αταλάντη-Αετός Μακρυχωρίου

Αντιστρόφως οι αγώνες του β γύρου





Παρακαλούμε κοινοποιήστε το λινκ.